Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Enformasyon Politikaları Başkanı Komil Allamjonov ve beraberindeki heyeti Bakanlığımızda ağırladık.

Dost ve kardeş ülke Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Enformasyon Politikaları Başkanı Komil Allamjonov ve beraberindeki heyeti Bakanlığımızda ağırladık.

Hem ülkemiz hem de Özbekistan için kültür ve turizm alanlarında yeni ufuklar açma potansiyeli taşıyan verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Kültür ve turizm alanlarında gerçekleştireceğimiz iş birlikleri, iki ülke arasındaki bağları daha da güçlendirecek ve ülkelerimizin zengin kültür miraslarını daha geniş kitlelere tanıtmamıza vesile olacaktır.

Sayın Allamjonov ve değerli heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.

Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Enformasyon Politikaları Başkanı Komil Allamjonov ve beraberindeki heyeti Bakanlığımızda ağırladık.Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Enformasyon Politikaları Başkanı Komil Allamjonov ve beraberindeki heyeti Bakanlığımızda ağırladık.Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Enformasyon Politikaları Başkanı Komil Allamjonov ve beraberindeki heyeti Bakanlığımızda ağırladık.Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Enformasyon Politikaları Başkanı Komil Allamjonov ve beraberindeki heyeti Bakanlığımızda ağırladık.

Sosyal Medya